Sinds 1976 schrijven we bij Jungheinrich België mee aan het intralogistieke verhaal van heel wat bedrijven in ons land. Wat begon als een lokale verkooporganisatie met een team van 35 medewerkers, groeide uit tot de sterke organisatie die we vandaag zijn. Met zo’n 240 medewerkers maken we dagelijks het verschil.
Doorheen de jaren evolueerden we van heftruckleverancier naar een totaalpartner voor intralogistiek: van magazijninrichting en automatisering tot energie-oplossingen, service en verhuur. Die groei is gebouwd op twee fundamenten die al 50 jaar centraal staan: een sterke focus op onze klanten en voortdurende innovatie.
Vandaag ondersteunen we bedrijven met oplossingen die hun logistieke processen veiliger, efficiënter en future-proof maken. 50 jaar is een moment om trots te zijn, maar vooral ook een startpunt voor wat nog komt.
Ready for what's next!
Dit jubileum is voor ons meer dan een terugblik. Het is een moment om te bedanken, te verbinden en vooruit te kijken. Daarom maken we van 2026 een actief jubileumjaar, met initiatieven en acties voor zowel onze medewerkers als voor onze klanten.
Voor onze collega’s organiseren we doorheen het jaar momenten van waardering, ontmoeting en betrokkenheid — omdat zij al 50 jaar de motor zijn van ons succes. Tegelijk lanceren we voor onze klanten maandelijkse jubileumacties: concrete voordelen en slimme oplossingen die inspelen op de dagelijkse realiteit in hun bedrijfsomgeving. Zo bouwen we samen verder aan de toekomst.
Maar daar stopt het niet. We hebben nog veel meer in petto. Volg ons op onze social media kanalen en blijf op de hoogte van alle acties die we de komende maanden zullen ondernemen.
“We zijn trots op ons 50-jarig traject in België,” zegt Harm de Vries, Managing Director Jungheinrich België. “Dit jubileum is meer dan een mijlpaal. Het is de gelegenheid om terug te kijken op waar we vandaan komen en onze geschiedenis te eren, maar vooral om vooruit te blikken. De toekomst van intralogistiek is digitaal, geconnecteerd en geautomatiseerd – en Jungheinrich wil daarin een voortrekkersrol blijven spelen.”